BARRACUDA BIG LI -FE 30AH ( NAPĘD BEZSZCZOTKOWY )

Największa łódź w naszej ofercie , prawdziwa BARRACUDA do zadań specjalnych.
wymiary łodzi : 78x50x27cm
– Aparatura 2,4Ghz zasięg 300-500m  w zależności od aparatury (z podstawowa telemetrią monitor stanu zasięgu)
( dla zwiększenia zasięgu konieczność zakupu lepszej aparatury – dostępność po konsultacjach)
– Napęd bezszczotkowy – bardzo wydajny , praktycznie bezawaryjne silniki, pozwalające w pełni wykorzystać możliwości łodzi.
– Regulatory – sprawdzone , pewne
– Akumulatory Li Fe (litowo-żelazowe) o pojemności 30Ah, przy optymalnie dobranym napędzie (moc/szybkość) model pływa do 13-14km ( baterie nieporównywalne z Li-Ion czy LiPo większa wydajność prądowa mniejsza awaryjność ) Z tego miejsca należy zwrócić uwagę na celowość użycia tak silnych ogniw by używanie modeli nie stało się z powodu niedoborów prądowych nad wodą , udręką – My pozwalamy o tym zapomnieć.

22
– Komora zanętowa 1 lub 2 nie zależnie otwierane o łącznej pojemności ok. 8,5l – (opcja do wyboru przed samym zamówieniem) domykane „na zatrzask” z tego miejsca warto wspomnieć , iż to rozwiązanie zapoczątkowaliśmy w naszych modelach w czasach gdy niektórych firm, uważających obecnie to rozwiązanie za nowość nie było na rynku, co pozwala nam się czuć pionierem w tym segmencie rozwiązań.
– Wskaźnik napięcia zewnętrzny, kolejna innowacja zapoczątkowana przez naszą firmę.
– Alarm niskiego napięcia „ buzzer” , bardzo ważny przyrząd do mierzenia skrajnego wyczerpania akumulatorów, zapewniający ich długą żywotność.
– Mocne oświetlenie „ Super Led” niesamowicie ułatwiające operowaniem łódką w miejscach trudno dostępnych w porze nocnej. Przedni „szperacz” diody SMD włączany z pozycji radia
– Wały napędowe , mechanizmy komór , mocowania itp. Wszystko montowane ręcznie z wysokiej jakości materiałów (nierdzewna, mosiądz aluminium)
– W komplecie Ładowarka procesorowa do wszelkich typów baterii zasilana z 12 i 230V, umożliwiająca ładowanie również z poziomu akumulatora samochodowego

dsc_1508

– Pokrowiec szyty pod nasze modele
– Kadłub wykonany z tworzywa ABS który zapewnia trwałość, wpływając na estetykę modelu w użytkowaniu przez długi czas w trudnych warunkach. Trzeba tutaj nadmienić , iż technologia wymusza coraz to nowsze rozwiązania , także i my, idąc z duchem czasu zdecydowaliśmy się na użycie do produkcji naszego kadłuba takich rozwiązań, co z pewnością odbije się na wzroście jakości naszego asortymentu.
– serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny w kraju , łodzie składane są od podstaw w Polsce!!!
– dwu letnia gwarancja na kadłub oraz części mechaniczne 12 miesięcy na podzespoły elektroniczne
– Kolorystyka standard
Czarny – molet ( tzw. Struktura skóry pomarańczy)
Biały połysk gładki
Kombinacja Kolorów – Biało – Czarny
Istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji w/w zestawu
Ze względu na bardzo dużą ilość zamówień, uwzględniając czasochłonny proces konstrukcji modelu, dostosowany indywidualnie do specyfikacji każdego kadłuba, czas wykonania zamówienia kształtuje się na poziomie 40 dni roboczych od momentu wpłaty zaliczki.

Opcjonalnie dla zwiększenia stabilności sugerowanego zasięgu możliwa jest wymiana aparatury ze standardowej FSi 6 na Graupner MZ – 12 za dopłatą 600zł

Montaż Echosondy dostarczonej przez klienta , w zależności od modelu 200-300zł

 

CENA : 5199 z radiem GRAUPNER MX 12
CENA : 4599 z radiem FSi6 FLYSKY X

 

1