Barracuda STANDARD PB 600

Standardowa wersja naszej łodzi o osiągach które wprawią w zachwyt najbardziej wybrednych użytkowników, w tym modelu konfiguracja dedykowana użytkownikom o mniejszym budżecie – ustępująca swej siostrze Barracuda Standard LI 600 jedynie pod względem pojemności i rodzaju akumulatorów.

wymiary łodzi : 60x40x27cm
– Aparatura FSi6 2,4Ghz zasięg 300-350m (z podstawową telemetrią monitor stanu zasięgu).
( dla zwiększenia zasięgu konieczność zakupu lepszej aparatury – dostępność po konsultacjach)
– Silniki szczotkowe kl. 600 Jednostki napędowe starszej generacji, stosowane od wielu lat w modelach pływających, cieszące się nie malejącym zainteresowaniem i relatywnie , zważywszy na cenę wysoka wydajnością.

dsc_1489
– AKUMULATORY –  żelowe  2x 6v – 12Ah  + ładowarka

– Komora zanętowa 1 lub 2 nie zależnie otwierane o łącznej pojemności ok. 4,5l – (opcja do wyboru przed samym zamówieniem) domykane „na zatrzask” z tego miejsca warto wspomnieć , iż to rozwiązanie zapoczątkowaliśmy w naszych modelach w czasach gdy niektórych firm, uważających obecnie to rozwiązanie za nowość nie było na rynku, co pozwala nam się czuć pionierem w tym segmencie rozwiązań.
– Wskaźnik napięcia zewnętrzny, kolejna innowacja zapoczątkowana przez naszą firmę.
– Mocne oświetlenie „ Super Led” niesamowicie ułatwiające operowaniem łódką w miejscach trudno dostępnych w porze nocnej. Przedni „szperacz” diody SMD włączany z pozycji radia
– Wały napędowe , mechanizmy komór , mocowania itp. Wszystko montowane ręcznie z wysokiej jakości materiałów (nierdzewna, mosiądz aluminium)

dsc_1508

– Kadłub wykonany z tworzywa ABS który zapewnia trwałość wpływając na estetykę modelu w użytkowaniu przez długi czas i w trudnych warunkach.Trzeba tutaj nadmienić , iż technologia wymusza coraz to nowsze rozwiązania , także i my, idąc z duchem czasu zdecydowaliśmy się na użycie do produkcji naszego kadłuba takich rozwiązań, co z pewnością odbije się na wzroście jakości naszego asortymentu.
– serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny w kraju , łodzie składane są od podstaw w Polsce!!!
– dwu letnia gwarancja na kadłub oraz części mechaniczne 12 miesięcy na podzespoły elektroniczne
– Kolorystyka standard
Czarny – molet ( tzw. Struktura skóry pomarańczy)
Biały połysk gładki
Istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji w/w zestawu
Ze względu na bardzo dużą ilość zamówień, uwzględniając czasochłonny proces konstrukcji modelu, dostosowany indywidualnie do specyfikacji każdego kadłuba, czas wykonania zamówienia kształtuje się na poziomie 40 dni roboczych

Montaż Echosondy dostarczonej przez klienta , w zależności od modelu 200-300zł

1