BARRACUDA STANDARD LI-FE 30AH ( NAPĘD BEZSZCZOTKOWY )

Średnia łódź w naszej ofercie, ciesząca się największą popularnością. Swą uniwersalność udowodniła w wielu sytuacjach stanowiąc silną alternatywę dla swej największej „siostry”, z uwagi na swoje zunifikowane rozmiary.

Wymiary łodzi : długość 60 cm, szerokość 40 cm, wysokość 27 cm
pojemność komory ok. 4,5 l. Realizacja jednokomorowa, na życzenie klient druga komora, z niezależnym mechanizmem spustowym.

SPECYFIKACJA

 • Aparatura 2,4Ghz FLYSKY FiS6 X zapewniająca stabilny zasięg przy odległościach – 350m, nie wykluczający eksploatacji łodzi nawet na dystansie 500m.
 • Silniki bezszczotkowe, swoją wydajnością zapewniające znaczne skrócenie czasu dotarcia do celu w relacji z silnikami szczotkowymi.
 • Regulatory wysokiej jakości 45 – 60A.
 • Akumulatory Litowo- Żelazowe (LIFE) o pojemności 30Ah i zwiększonej wydajności w relacji z ogniwami Li-Ion. Wydajność akumulatorów zapewnia eksploatację modelu na dystansie do 14km, w zależności od warunków atmosferycznych, oraz ustawień parametrów napędu z poziomu aparatury.
 • Wał przekazujący napęd na śrubę, oraz jego obudowa wykonana przez nas z największą dbałością o zachowanie maksymalnej szczelności .
 • Zasprzęglenie wału z silnikiem, minimalizujące awarię elektroniki, w przypadku wkręcenia zestawu w śrubę napędową.
 • Wskaźnik napięcia zewnętrzny, kolejna innowacja zapoczątkowana przez naszą firmę.
 • Alarm niskiego napięcia „ buzzer”, bardzo ważny intuicyjny oraz bezobsługowy przyrząd do mierzenia skrajnego wyczerpania akumulatorów, zapewniający ich długą żywotność.
 • Mocne oświetlenie „Super Led x4 ”, niesamowicie ułatwiające operowaniem łódką w miejscach trudno dostępnych w porze nocnej.
 • Przedni „szperacz” z diód SMD, włączany zdalnie za pomocą aparatury.
 • W komplecie Ładowarka procesorowa do wszelkich typów baterii, zasilana od 12 i 230V, umożliwiająca ładowanie również z poziomu akumulatora samochodowego.
 • Kadłub wykonany z tworzywa ABS, który zapewnia trwałość, wpływając na estetykę modelu w użytkowaniu przez długi czas w trudnych warunkach. Trzeba tutaj nadmienić , iż rozwój technologiczny wymusza coraz to nowsze rozwiązania, także i my, idąc z duchem czasu, zdecydowaliśmy się na zastąpienie przestarzałych, podatnych na uszkodzenia realizacji z laminatów poliestrowych (żelkot)
 • Kolotystyka: część górna BIAŁY dolna – CZARNY
 • Pokrowiec dedykowany pod nasze kadłuby w zestawie

ISTOTNE WIADOMOŚCI :

Nasze modele posiadają roczną gwarancję na elementy elektroniczne, oraz dwuletnią na elementy wykonane przez naszą firmę : kadłub, wały, mechanizmy spustowe, przy stwierdzonej awarii bez oddziaływania czynników zewnętrznych, które doprowadziły do uszkodzenia w/w elementów.

Kilka rozwiązań, które znajdą Państwo w naszych realizacjach to nasze firmowe, i dopracowane w szczegółach rozwiązania, min: 
– domykanie klap zrzutowych na zatrzask
– użycie zewnętrznego wskaźnika napięcia
– użycie wydajnego napędu bezszczotkowego
– stosowanie w standardzie baterii litowych (LI-FE, Li-Ion) 

Zapewniamy Państwu pogwarancyjny serwis oraz ewentualną rozbudowę jednostek, gdyż nasze realizacje przygotowujemy tak, by można było je w przyszłości rozbudować do każdej możliwej konfiguracji.

CENA : 4399 zł

CENY DODATKOWE : 

Montaż echosondy FT500 – 200zł 
Montaż echosondy FT640 – 250zł 
Montaż Xpilota TOSLON – 170zł

OSPRZĘT DODATKOWY :

ECHOSONDA TOSLON FT500 – 2150zł ,
ECHOSONDA TOSLON FT640 – 3850zł, 
XPILOT TOSLON – 1950zł
RADIO GRAUPNER MX12 – DOPŁATA 600zł
PAKIET ZASILAJĄCY MONITOR ECHOSONDY – 150zł

UWAGA !!!!!

Czas realizacji w zakładce KONTAKT, z uwagi na sezonowo zmieniające się terminy realizacyjne. Bardzo prosimy o nie dostosowywanie terminu realizacji do WAŻNYCH WYJAZDÓW WĘDKARSKICH