FLY SKY FS – i6

Współpracuje ze starymi odbiornikami.
Jest to całkowicie wystarczająca aparatura dla początkujących jak i zaawansowanych modelarzy którym wystarcza 6-kanałów.
System AFHDS A2 jest poprawionym poprzednim systemem – teraz pracuje dwu-kanałowo oraz dwukierunkowo (odbiornik z podwójnym modułem odbiorczym)
W zestawie posiada telemetrię pomiaru napięcia odbiornika oraz poziomu odbieranego sygnału
Możliwość ustawienia progów alarmowych dla telemetrii – wartości sygnału oraz napięcia odbiornika.
Wykorzystany w tych aparaturach system przeszukuje pasmo 2,4GHz na 160 kanałach. Ciągle wybierając ten najlepszy z możliwych. Umożliwia to jednocześnie prace wielu nadajników bez wzajemnego zakłócania.

dsc_1391
Aparatura posiada wyswietlacz LCD Aparatura Flysky FS-i6
System stosowany w aparaturach 2,4GHz jest systemem bezkwarcowym, z zaawansowaną bardzo szybką transmisją z zakresem próbkowania 1024 bity. Praca taka praktycznie eliminuje zakłócenia od innych nadajników i wszelkie inne zakłócenia interferencyjne oraz pozwala na używanie wielu nadajników w jednym miejscu.
System ten pracuje w trybie komunikacji dwukierunkowej z analizą korekcji błędów – dzięki temu można uzyskać duże zasięgi pracy,
Odbiorniki posiadają dwa moduły odbiorcze i wybierają sygnał z modułu który posiada lepszy sygnał.
AFHDS 2A posiada funkcję automatycznej identyfikacji odbiornika z nadajnikiem
Aparatura posiada certyfikat CE – do pobrania w załączniku
Oprogramowanie w nadajniku jest zgodne z oprogramowaniem poprzedniej aparatury TH9x – posiada bardzo rozbudowane i elastyczne możliwości. (instrukcja polska do TH9x w załączniku)
Oprogramowanie nadajnika jest zupełności wystarczające dla większości nawet zaawansowanych zastosowań modelarskich.
Pamięc do 20 modeli.
Polska Instrukcja

269