Miting Polskich Drużyn Karpiowych – ” Karpiarze Martynce” w swoich czterech odsłonach stał się jednym z bardziej spektakularnych wydarzeń w historii polskiego wędkarstwa karpiowego. Niezmiernie się cieszymy , iż w trzech edycjach byliśmy partnerami tego przedsięwzięcia. Doskonale wszystko obrazują słowa organizatorów :

„Gdy zaczynaliśmy przygodę z Mitingiem zarzucano nam wiele. Koszulki niepotrzebne, nagrody niepotrzebne , wszystko złe i marnotrawne. Z zaciśniętymi zębami szliśmy do przodu wierząc , że te nasze zmasowane działania przyniosą efekt i nie będzie korzystniej wyjść na ulicę i zacząć zbierać dla Martynki w przysłowiową „puszkę”

dsc_0239 dsc_0346 dsc_0727 dsc_0743 dsc_0767 dsc_0911 miting4-2 miting4-3 miting4
Mijał czas, pierwsza edycja , druga kolorowe , pięknie oprawione i cieszące się coraz większym zainteresowaniem. Reklama dźwignią handlu. I w sumie o to chodziło , by wilk był syty i owca cała.
Z buntowników wykrzykujących, że walczymy z komercją staliśmy się mistrzami P&R’owych zagrań, ale nie ma takiej opcji by bez tego coś osiągnąć.
Nikt nie znajduje pieniędzy na ulicy. Co by nie było – udało się stworzyć projekt , który dał wielu ludziom to co do funkcjonowania jest potrzebne. Martynce pieniążki na rehabilitację , nam dość duży splendor i potężną radość z realizacji tak pięknego przedsięwzięcia oraz sponsorom możliwość zaprezentowania swoich wschodzących firm na portalach o dużym zasięgu , przy okazji publikacji zapowiedzi i pojedynczych elementów projektu.
Dziękujemy wam bardzo bo wiemy , że poza tym co wcześniej wypunktowałem jest w was wiele dobrego serduszka  „

85
W dość znaczny sposób przyczyniliśmy się do dużego sukcesu imprezy, generując pokaźną kwotę docelowo przeznaczoną na rehabilitację Martynki Spaszewskiej
Sama nasza obecność wśród tylu pasjonatów wędkarstwa karpiowego zaowocowała znacznym rozszerzeniem horyzontów i wieloma pomysłami na przyszłość.
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie do tego przedsięwzięcia !!!!!