Życie pisze różne scenariusze. Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział nam , że znajdziemy się w tym miejscu pewnie uznalibyśmy to za bardzo kurtuazyjny żart. Ciężka praca i wiara kilku osób w nasz asortyment spowodowało , że postanowiliśmy zaprezentować nasze łódki podczas jednej z większych imprez wystawienniczych w Europie, odbywających się w Poznaniu targach RYBOMANIA.

dsc_0195 dsc_0921 dsc_0198
Duże zainteresowanie naszym stoiskiem pokazało , że te lata dużego progresu firmy zauważa wielu poszukiwaczy sprzętu pływającego , dedykowanego segmentowi wywózki zanęt i przynęt. Trzy dni imprezy targowej zaowocowało wieloma bardzo merytorycznymi rozmowami , które pokazują że polski klient jest bardzo świadomym klientem nie uznającym kompromisów , których wystrzegamy się jak tylko możemy. TOWAR MA BYĆ

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem !!!!!!!!!! – poznaliśmy bardzo wielu naszych klientów, którzy nie mają zbyt wielu powodów do kontaktu z nami po zakupie – to tylko po raz kolejny pokazuje, jak wysokiej jakości jest nasz asortyment, który mimo pracy w warunkach niesprzyjających elektronice, świetnie sobie z tymi niedogodnościami radzi.

Służyliśmy radą każdemu który potrzebował pomocy w wielu nurtujących klienta pytaniach. Mając świadomość bardzo kosztownych zakupów , prowadzimy bardzo otwartą politykę stawiając na jak najlepszą relację jakości z ceną będąc dodatkowo pionierem w wielu rozwiązaniach elektorniczno – mechanicznych.

Zapraszamy na nasze stoisko podczas RYBOMANII w 2016 roku – istnieje duża szansa , iż ponownie się tam spotkamy.