Kolejna Rybomania za nami. Nie mogło nas tam nie być, gdyż szanując naszych klientów chcemy w ten sposób umożliwić im bezpośredni kontakt z nami podczas tego święta wszystkich wędkarzy. Wspaniałe 3 dni wypełnione dziesiątkami rozmów o tym co ciekawego w segmencie łódek zanętowych gdzie nowe technologie zaczynają powodować coraz większą dostępność naszych produktów.

dsc_0294 dsc_0301
Oczywiście w kuluarach targowych działań wspaniały konkurs który dla was przygotowaliśmy, gdzie można było wygrać łódkę zanętową,co dodatkowo uatrakcyjniło pobyt na naszym stoisku.

dsc_0307 dsc_0559
Wiele osób liczyło na zwycięstwo w tym konkursie ale nagrodzony mógł być jeden .Emocjonujące losowanie oraz wielka radość szczęśliwca obrazuje filmik , do którego obejrzenia zapraszamy. Radość zwycięzcy bezcenna.

dsc_0571
Przed nami Sosnowiecka odsłona tegorocznej Rybomanii oraz kilka planów ekspozycji targowej na następne lata które w najbliższym czasie zaczniemy realizować. Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze stoisko, zapraszając do Sosnowca , gdzie służymy pomocą przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem.