Poznańska Rybomania za nami. Jest to impreza targowa, którą traktujemy zawsze bardzo poważnie. Spotykamy się tam z naszymi klientami, by przede wszystkim swoją obecnością podziękować wam za zaufanie jakim nas obdarzacie.

W tym roku spotkanie z wami przerosło nasze oczekiwania. Zawsze się obawialiśy czy wybieramy dobrą lokalizację naszego stoiska i tak było i tym razem. Tym bardziej cieszyły nas słowa, że szukaliście nas, robiąc dwie rundy dookoła, gdy po prostu nie udało się nas znaleźć. Lokalizacja w ostatniej chwili popsuła nam zasłona z Banerów, która wyrosła nam niespodziewanie w dniu branżowym.

Stoisko odwiedziły setki osób i z tego miejsca warto przeprosić, że czasami czas oczekiwania na nasze realizacje jest może dla Państwa długi, ale zdecydowanie korzystniej jest poczekać na model, niż później go serwisować 3 razy w czasie sezonu. DOKŁADNOŚĆ REALIZACJI, to od wielu lat nasz klucz do sukcesu.

W imieniu osób z nami współpracujących dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zakupów.
Hitem wystawy okazała się nasza najnowsza realizacja – BARRACUDA MICRO. Zaskoczyło was jej bogate wyposażenie ??? Nas również to , że to takie zaskakujące.

To bedzie bardzo pracowity sezon a w roku 2019, znów zagościmy wśród WYSTAWCÓW tej imprezy.
UDANEGO SEZONU 2018 !!!!!